Apartament 1+1, Myslym Shyri

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në një zone mjaft të preferuar në “Myslym Shyrit” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 1 të një vile me sipërfaqe totale 70 m2 Apartamenti është I mobiluar me orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • Dhomë gjumi • Tualet të bollshëm me dhomë dushi • verandë • Detaje të tjera: • I mobiluar • Kondicioner • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Apartament
240 €
1
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 70
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri
1001

Prona te ngjashme