Apartament 1+1,Unaza E Re

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,prane Viles L . Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 4 banim • Sipërfaqa e apartamentit 77.08 m2 Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Ballkoni • I investuar • Orientim Veri-Lindje. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
42,000 €
4
Në proces hipotekimi
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 77.08
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme