Truall,Zogu I Zi

Pershkrim

Toka është pozicionuar në Zogun e Zi,prane Pallatit te Sporti "Asllan Rusi". Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës: 429 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Disponon: • Nje shtepi private dhe nje garsoniere me siperfaqe totale 113 m2 ndertim • Pozicion i favorshëm gjeografik • Hapësire e bollshme • Zonë e preferuar për ndërtim . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Toke
155,000 €
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Truall/ toke : 429
Siperfaqe neto : 113

Adrese

Zogu i ZI
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme