Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Yzberishtit,prane Hipomarket.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni i bollshem.Objekti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 106.8 m2.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe orientim nga jugu,si dhe shitet i mobiluar.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11574
107 m2
7
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-27

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht |##| Yzberisht

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 0
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €