Shitet,Apartament 3+1,Misto Mame

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Ndodhet në katin e 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 165 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe është i mobiluar luks. Apartamenti disponon: •Sallonin e Ndenjes •3 dhoma gjumi •2 tualete me dritare •Ballkoni • Totalisht i mobiluar dhe i investuar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
125,000 €
6
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 165
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme