Ambient, Rruga e Dibers

Pershkrim

Ambienti ndodhet tek zona e njohur si “Farmacia 10” Abienti është pozicionuar në katin 2 dhe të 2 me sipërfaqe totale 165 m2 për çdo kat. Ambienti është buzë rruge është pajisur me kondicioner dhe ka ndarje me gips. Në çmimjnae përfshirë edhe taksat. Detaje të tjera • 2 Tualete për kat • Buzë rruge • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Qira
Ambjent
1,600 €
2
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 165
Tualet (e) : 2

Adrese

farmacia 10
Albania
Tirana
Rruga e Dibres
1001

Prona të sygjeruara