Shitet, Apartament 1+1 , Xhamlliku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek rruga “Kristo Dako” në zonën e Xhamllikut Apartamenti është I pozicionuar në katin e 1 të një pallati 5 katësh me sipërfaqe totale 53.8 m2 Apartamenti është I mobiluar dhe I pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi më vete • Dhomë gjumi • Tualet • Verandë • Detaje të tjera: • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
44,000 €
8
Ka hipoteke
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 109
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga kristo dako
Albania
Tirana
Xhamlliku
1001

Prona te ngjashme