Qera,Magazine,Pallati Me Shigjeta

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet tek Pallati me Shigjeta,prane Qytetit te Nxenesve. Informacion mbi Ambjentin: • Sipërfaqa e ambjenti: 260 m2 • Kati 0 buze rruge • Disponon nje tualet dhe nje zyre ne pjesen e jashtme • Kubature e rregullt • Hapesire parkimi jashte ambjentit. Pozicion I favorshem gjeografik. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Pavilion
future11575
260 m2
0
0
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-27

Adresa

Pallati Me Shigjeta
Albania
Tirana
Pallati me Shigjeta

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €