Apartament 1+1, Tefta Tashko Koco

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën Tefta Tashko Koco. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim• Sipërfaqja fizike : 60 m2 • Orientimi Veri-Lindje. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Termoizolim • Hidroizolim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
72,000 €
6
Në proces hipotekimi
2018-10-29

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 60
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Tefta Tashko Koco
Albania
Tirana
Tefta Tashko Koco
1001

Prona te ngjashme