Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, tek Unaza e Re, prane Rotondos se Pare.Apartamenti ndodhet në katin e 2 dhe ka organizim shumë të mirë te dhomave te cilat shpërndahen me njëra- tjetrën nëpërmjet koridorit, vazdojmë me sallonin e bollshëm , dy dhoma gjumi me dalje në ballkon, dy tualete me dritare dhe ballkoni. Ambjent me kubaturë shumë te rregull dhe totalisht i investuar. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor si dhe nje depo. Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

Apartment
future11576
151 m2
2
2
2
Ka Hipoteke
2019-07-27

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €