Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Rruga e Kavajës". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 73 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jugperëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11577
73 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-29

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €