Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • Orientimi : Veri-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
63,000 €
4
Ka hipoteke
2018-10-30

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 84
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio
1001

Prona te ngjashme