Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Ambient, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek "Stacioni i Trenit". Ambienti është i pozicionuar në katin 11 me sipërfaqe 250 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për call center, si dhe tipologji te tjera biznesi. Është i organizuar në 3 ambiente, 3 tualete dhe 1 ballkon. Orientim lindje i mundëson ndriçim gjatë gjithë ditës, është i investuar me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11578
250 m2
11
0
3
Ka Hipoteke
2019-07-29

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €