Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Ambient, Stacioni i Trenit
Qera, Ambient, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek "Stacioni i Trenit". Ambienti është i pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe 400 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për call center, si dhe tipologji te tjera biznesi. Është open space ka 4 tualete me fasadë xhami. Orientimi jug i mundëson ndriçim gjatë gjithë ditës, është i investuar me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11579
400 m2
1
0
4
Ka Hipoteke
2019-07-29

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 4
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 7
430 € /muaj