Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Ambient, Stacioni i Trenit
Qera, Ambient, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek "Stacioni i Trenit". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 557 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për call center, si dhe tipologji te tjera biznesi. Është open sapce ka 7 tualete, fasadë xhami. Orientimi jug i mundëson ndriçim gjatë gjithë ditës, është i investuar me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11580
557 m2
2
0
7
Ka Hipoteke
2019-07-29

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 0
75,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 2
46,500 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 2
300 € /muaj