Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Jepet me apartament 1+1 në zonën e "21 Dhjetorit" tek Drejtoria e Tatimeve . Apartamenti ndodhet në katin e 1 dhe ka sipërfaqe totale prej 50 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11582
50 m2
1
1
1
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

21 Dhjetori
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €