Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Jepet me apartament 3+1 në zonën e "21 Dhjetorit". Apartamenti ndodhet në katin e 8 dhe ka sipërfaqe totale prej 120 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhomë gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11583
120 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

21 Dhjetori
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 5
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 1
450 € /muaj