Qera, Ambient, Rruga e Durrësit
Qera, Ambient, Rruga e Durrësit
Qera, Ambient, Rruga e Durrësit
Qera, Ambient, Rruga e Durrësit

Pershkrimi

Jepet me qera dyqan tek Rruga e Durrësit. Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 30 m2. Është i investuar dhe është i përshtatshëm për argjendari, servis celularësh, zyrë noterie, etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11584
30 m2
0
0
Ne proces hipotekimi
2019-07-30

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 0
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €