Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në Qendër pranë "Kafe Europa". Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11586
74 m2
9
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-30

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj