Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër
Qera, Apartament 1+1, Qendër

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në Qendër pranë "Kafe Europa". Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11586
74 m2
9
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-30

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €