Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet Biznesi, Bulevardi Zogu I

Pershkrimi

Shitet Biznesi , servis celularësh tek bulevardi "Zogu I". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 27 m2 buzë dhe 24 m2 bodrum pranë rrugës kryesore. Ambienti ka qera mujore 540 euro. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.Çmimi i diskutueshëm. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11587
51 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

Bulevardi Zogu I
Albania
Tirana
Bulevardi Zogu I

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €