Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga 5 "Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 92 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie. Apartamenti është në proces hipotekimi. Apartamenti shitet me 750 euro/m2. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11590
92 m2
5
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-30

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 11
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj