Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Qender të Tiranës tek Turdiu Center • Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Parkim • I investuar • I mobiluar me arkitekt • Cdo dhomë ka dalje ne Ballkon • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Punime cilesore. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11592
110 m2
8
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 4
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 7
430 € /muaj