Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Qender, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Qender të Tiranës tek Turdiu Center • Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • I investuar • I mobiluar me arkitekt • Cdo dhomë ka dalje ne Ballkon • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Punime cilesore. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11592
110 m2
8
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 5
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €