Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze

Pershkrimi

Shitet , vilë në Mëzezë. Me sipërfaqe ndertim 120 m2 dhe 600 m2 Truall. Vila ka strukturë 1 katëshe dhe është e organizuar në: salloni I ndenjes dhe ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr, garazh 30 m2. Vila disponon të gjitha orientimet. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet e mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
11594
720 m2
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

mezeze
Albania
Tirana
mezez

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 1
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €