Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Rruges se Kavajes,prane qendres Globe • Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • I investuar • Mobilim I ri • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Punime ekstra mermeri dhe gipsi.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11595
100 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €