Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Yzberishtit.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni i bollshem.Objekti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 94.3 m2.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe orientim shume te mire,si dhe shitet i mobiluar.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11600
94 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €