Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë.

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 6 dhe i 7 • Sipërfaqa totale e apartamentit 210 m2 • Organizimi: Kati i 6 me siperfaqe 115 m2 disponon: • Sallonin e ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Tualet me dritare • Kati i 7 me siperfaqe 88 m2 disponon: • 2 Dhoma gjumi • Verandë 24 m2 • 1 Tualet • I investuar • Orientimi: Jug-Lindje • Me parket • Sistem kondicionimi • Me ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
PRI+11604
210 m2
6
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 1
120,000 €