Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e 2 pallat ekzistues. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Apartamenti është 1 mobiluar dhe disponon sistem kondicionimi. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Ndodhet buzë rruge. Cmimi i diskutushemPër ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11607
80 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €