Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Mihal Grameno. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 87.2 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • I investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11610
87.2 m2
2
4
1
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Rruga Mihal Grameno
Albania
Tirana
Rruga Mihal Grameno

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 9
90,000 €