Apartament 1+1, Fresku

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën “Muhamet Deliu”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 70m2. Apartamenti ka orientim jug dhe diponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon • Një post parkimi Detaje të tjera • I mobiluar• I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri •Me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Terhequr
Per Qira
Apartament
280 €
4
Ka hipoteke
2018-11-05

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 70
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona të sygjeruara