Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re

Pershkrimi

Disponojmë një apartament në një ndër pallatet me ndërtim tepër cilësor, i pajisur me ashensor, pranë El Saharasë, në zonën e Unazës së Re, një zonë e frekuentuar dhe e sigurt. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim dhe ka një sipërfaqe prej 152m2. Apartamenti është totalisht i investuar, me instalime për sistem kondicionimi inverter qendror, instalime gazi me nivel të lartë sigurie, instalime elektrike dhe ndriçim me spote led shumë cilësore, izolim termik dhe akustik në muret e jashtme dhe të brendshme, dritare plastike me dopio xham me izolim termik dhe akustik dhe grila elektrike, punime gipsi dhe patinim, parket dhe dyer cilësore, tualete me instalime extra dhe mobilim cilësor, të gjitha të bëra vetë. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, kubaturë shumë të rregullt dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, salloni i ndenjes, 3 dhoma gjumi, nga të cilat 2 jane me dalje në ballkon, 2 tualete, 2 ballkone dhe 2 depo. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe pranojmë mundësi kreditimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11613
153 m2
7
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: AL13452
300 m2 3 2 0
160,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Laprake, Tirane.

Laprake Tirana ID: PRI13451
96 m2 2 1 -1
85,000 €

Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13450
115 m2 3 2 6
72,000 €