Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "Gjon Buzuku". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 118 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është totalisht i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11616
118 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Rruga Gjon Buzuku
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €