Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në zonën e Golemit, me pamje nga deti. Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • Veranda 47 m2 • Apartamenti është I mobiluar dhe disponon: • Sallone Ndenje • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Pallat i ri • Ashensor • Hipotek • Punime cilësore • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11617
147 m2
8
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

golem
Albania
Durrës
Golem

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 10
90,000 €