Qera, Ambient, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Gjon Buzuku". Ambienti është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 200 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për fasoneri, rrobaqepsi, shtypshkoronje, etj. Ambienti është i investuar me sistem kapot, termoizolim dhe qepen me pult. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11618
200 m2
1001
0
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Rruga Gjon Buzuku
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €