Qera, Ambient, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Gjon Buzuku". Ambienti është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 200 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për fasoneri, rrobaqepsi, shtypshkoronje, etj. Ambienti është i investuar me sistem kapot, termoizolim dhe qepen me pult. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11618
200 m2
1001
0
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Rruga Gjon Buzuku
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 16
110,000 €