Qera, Apartament 2+1, Bllok

Pershkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen Bllokut Rruga Nikolla Tupe. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 4 Banim • Sipërfaqe: 108 m2 • Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon:•Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma e gjumi • 2 Tualete • Ballkoni. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Apartament
500 €
4
Në proces hipotekimi
2018-11-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 108
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme