Ambjent, Zogu i Zi

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar tek Zogu I ZI , Informacion mbi ambjentin: •Kati 3 • Sipërfaqja e ambjentit : 155m2. Ambjenti është bosh dhe disponon: •Buzë rruge •Kondicionim •2 Tualete •I investuar •I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
500 €
3
Ka hipoteke
2018-11-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 156
Tualet (e) : 2

Adrese

Zogu I Zi Square, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Zogu I Zi
1000

Prona të sygjeruara