Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit në Rrugën Sulejman Pitarka. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim sipërfaqe totale prej 54 m2. Apartamenti ka orientim te mire shitet I mobiluar dhe disponon orientim Lindje. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, dhoma gjumit, Tualeti, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe eshte I investuar. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11624
54 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-01

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €