Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Porceanit tek kompleksi Xhura. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor • sistem kapot •me parkim Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11625
67 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 9
90,000 €