Apartament 1+1 për qera Petronini

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek Petronini. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 Banim • Sipërfaqa e apartamentit: 65 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • Mobilim i Ri Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Apartament
350 €
6
Ka hipoteke
2018-11-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 65
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Petronini
Albania
Tirana
Petronini

Prona te ngjashme