Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 Dhjetorit pranë Drejtorisë së Tatimeve. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 5 banim • Siperfaqa e apartamentit 95 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • Tualeti me dritare • 2 Ballkone • I investuar • I mobiluar. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11628
95 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 1
120,000 €