Qera, Apartament 2+1, Rruga Fortuzi
Qera, Apartament 2+1, Rruga Fortuzi
Qera, Apartament 2+1, Rruga Fortuzi
Qera, Apartament 2+1, Rruga Fortuzi
Qera, Apartament 2+1, Rruga Fortuzi
Qera, Apartament 2+1, Rruga Fortuzi

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Fortuzi"". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 95 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë nriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11630
95 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Rruga Fortuzi
Albania
Tirana
Rruga Fortuzi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 9
90,000 €