Ambjent, Rruga e Elbasanit

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, afër Ambasadës Amerikane. Informacion mbi ambjentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e ambjentit: 178 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes 10 m i gjatë dhe 5 m i gjerë • 3 dhoma •2 Tualete • I investuar • Kubaturë e rregullt • I përshtatshëm për zyra • Për banim jepet në vlerën prej 1000 euro. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
750 €
2
Ka hipoteke
2018-11-07

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 178
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Ambasada Amerikane
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit
1001

Prona te ngjashme