Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "5 Maji". Ambienti është i pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe 230 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti është i organizuar në 4 zyra, 2 tualete dhe është i lartë 2.9 m. Ambienti mund të përdoret për call center, zyra, qendër kursesh etj. Ambienti është i investuar me sistem aspirimi, sistem qëndror kondicionimi. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11635
230 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj