Apartament 1+1, rruga e Barrikadave

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Barrikadave , në brendësi të “Galerisë” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 8 të një pallati të ri me sipërfaqe 70 m2. Apartamenti është totalisht I mobiluar dhe ka orientim lindje-jug. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon • Detaje të tjera: • I mobiluar • Me ashensor • Pallat I ri • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Qira
Apartament
350 €
8
Ka hipoteke
2018-11-07

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 70
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

galeria 17 nentori
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave
1001

Prona të sygjeruara