Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "5 Maji". Ambienti është i pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe 250 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti është i organizuar në 4 zyra, 2 tualete dhe është i lartë 2.9 m. Ambienti mund të përdoret për call center, zyra, qendër kursesh etj. Ambienti është i investuar me sistem aspirimi, sistem qëndror kondicionimi. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11636
250 m2
1
0
2
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €