Apartament 1+1, Pallati me Shigjeta

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek Rruga "Pirro Goda" në kompleksin “Golden Tirana” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 të një pallati të ri me sipërfaqe 64 m2. Apartamenti është totalisht I mobiluar dhe ka orientim jug. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon • Detaje të tjera: • I mobiluar • Me ashensor • Pallat I ri • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Qira
Apartament
280 €
3
Në proces hipotekimi
2018-11-07

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 64
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

RrugaPirro Goda
Albania
Tirana
Pallati me Shigjeta
1001

Prona të sygjeruara