Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • Orientimi Veri-Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Parking në zonë • E përshtatshme për banim ose zyra • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11638
100 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €