Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane
Qera,Apartament 2+1,Vilat Gjermane

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Vilat Gjermane. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 . Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Mundësi parkimi • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11642
150 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Vilat Gjermane
Albania
Tirana
Vilat Gjermane

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 4
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €