Shitet, Apartament 3+1,Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1,Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1,Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1,Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1,Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1,Rruga e Barrikadave
Shitet, Apartament 3+1,Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te rruga "Zenel Baboci", afër Rrugës së Barrikadave. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 135 m2 • Orientimi Jug-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri dhe i mirëadministruar • Ashensor • Dopio xham • Punime cilësore • Sistem ngrohje-ftohje • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11643
135 m2
7
4
2
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Rruga Zenel Baboci
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €