Shitet, Apartament 3+1, Fresku

Pershkrim

Apartamenti (papafingo) ndodhet në rrugën e Teleferikut pranë “Restorant Deliu”, një nga zonat më të preferuara të Tiranes. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 170 m2 dhe është i organizuar në një sallon goxha të bollshëm,ambient gatimi dhe ambient ngrenie të vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (të dy me aspirim natyral), 2 ballkone. Ndodhet në katin e 8 banim në një pallat me cilësi të mirë ndërtimi, dhe ambiente të përbashkëta të gjelbëruara. Është I orientuar totalisht veri-lindje-jug-perëndim dhe si rrjedhojë është i ndricuar gjatë gjithë ditës,ka pamje piktoreske nga Tirana . Shitet i mobiluar. Vendodhja e aprtamentit të ofron shumë facilitete për të bërë një jetesë sa më komode, si shkolla, kopshte, cerdhe, ambulancë, spitalet, komisariat policie, infrastrukturë shumë të mirë, rrugë të ndricuara, linjë urbani, supermarket. Disponon certifikate pronësie!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
150,000 €
8
Ka hipoteke
2018-11-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 170
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme