Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Tregu Elektrik, në rrugën “Zonja Curre”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 162 m2 • Orientimi Jug-Lindje-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Veranda e bollshme 48 m2 • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Termoizolim • Hidroizolim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11644
162 m2
6
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-01

Adresa

Rruga Zonja Curre
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Rruga 5 Maji Tirana ID: plus11970
120 m2 2 2 2
250 € /muaj

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 8
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 8
65,000 €